la_mikee hozzászólása:

itt van máááájus els..... izé, bocsánat, szóval eljött végre a preseason!

a tavalyival megegyezően most is játszottunk egy egyszerre két helyen tükörmeccset a Yotes-al. ennek nem tudom mi értelme, max annyi, hogy a teljes roster tesztelésre kerül.

Kings @ Yotes 3-2
Itt játszott az első sor (Penner-Kopi-JW)
Moreau szerzett vezetést, Yandle egyenlített, Doan fordított.
Jött Toffoli, majd a végén Penner és 3-2-re nyertünk

Toffoli 1+1, Lewis 0+2, Penner GWG az utolsó percben, bravó!
Bernier védett az első 2 harmadban, harmadikban Zatkoff, mindketten 1-1 gólt kaptak.

Yotes @ Kings 2-1
itt játszott a második sor (Gagne-Richards-Brown)
1-0 a Yotesnak, Hickey egyenlített, de érvénytelenítették mert Clifford akadályozta a kapust. első harmadban 22-5 a kapuralövés ide.
2. harmadban Voynov PP gól
3. harmadban Quick helyett Jones, nem tudott gólt lőni senki
büntetők: Lokti save, Brown gól, Stoll save, Parse save, sajnos ők az utsó körben betaláltak, így ők nyertek

Voynov kapja a legtöbb lehetőséget most , hogy Doughty nincs, szerintem élni is fog vele.
ugyanúgy offenzív védő, AHL-ben legjobb játékos volt, szerintem Doughtytól függetlenül van helye a nagy csapatban.

ez viszont az jelenti, hogy
Mitchell -Voynov (Doughty)
Scuderi - JMFJ
Greene - Voynov, Muzzin, Drewiske, Hickey, Martinez

kivéve ha Scuderit eltrédeljük, mert az ő helyére felmehet Greene, a harmadik sorban pedig Muzzin játszhat védekezőbb szerepkörben..